Trouby Elektrolux

Žádná kuchyně se neobejde bez kvalitní trouby! Proto neváhejte využít řetězce Elektrolux k nákupu trouby přesně podle vašich představ. Proškolený personál v Elektroluxu vám zajisté se správným výběrem trouby pomůže.

Vaření s Elektroluxem

Svoji kuchyni můžete vybavit těmito troubami:

  • Mikrovlnné trouby - Pro rychlý ohřev jídla všeho druhu. Mohou být kombinovány s grilem, díky kterému je poté možné ugrilovat v mikrovlnné troubě třeba kuře.

  • Horkovzdušná trouba - Tento typ trouby využívá k ohřevu jídla proudění horkého vzduchu. Jídlu tak zůstane mnohem více vitamínů.

  • Parní trouba - Podobně jako horkovzdušná toruba, využívá parní trouba k ohřevu jídla páru vzniklou ohřevem vody.

  • Sporáky - Samostatně stojící kuchyňské sporáky spolu s troubou, postačují k plnohodnotné přípravě jídla. Mohou být elektrické, plynové, indukční nebo se sklokeramickou deskou.

  • Varné desky - Jedná se vlastně jen o horní část trouby, bez spodní trouby. Pokud máte malý byt, nebo se obejdete bez pečení koláčů, zajisté vám varná deska udělá stejnou službu jako celý sporák.

Vestavěné spotřebiče

Většina bílého zboží v AEG Elektroluxu, se vyrábí ve vestavěné variantě. Lze tedy výrobek zabudovat přímo do kuchyně, tak aby nenarušoval její design. Instalaci takového výrobku by měl provádět odborník. Zeptejte se proto v prodejnách Elektrolux na případnou all inclusive montáž přímo ve vašem bytě.

Nabídka Elektrolux

Kompletní nabídku sortimentu pro vaření najdete na oficiálních stránkách www.electrolux.cz.


Elektrolux

O stránkách

Internetový obchod prodejte elektroniky Elektrolux najdete na oficiálních stránkách www.electrolux.cz, kde můžete také zakoupit veškerou bílou techniku nejen do kuchyně ale celé domácnosti.

Elektrolux

Firma Elektrolux se stala stejně jako firma Elektroworld předním prodejcem domácí elektroniky. Elektrolux se ale více specializuje na tzv. bílé zboží jako jsou pračky, myčky, sporáky a pod. Jestli tedy vybavujete novou kuchyň, určitě…

Trouby Elektrolux

Žádná kuchyně se neobejde bez kvalitní trouby! Proto neváhejte využít řetězce Elektrolux k nákupu trouby přesně podle…