Servis Elektrolux

Jakožto každý výrobce elektroniky, poskytuje i firma Elektrolux odborný servis. Pokud se vám zakoupené zboží porouchá, ve specializovaném servisu Elektrolux vám vaši pračku určitě opraví. Vždy si ale před používáním výrobku přečtěte pozorně pokyny k obsluze, jinak by se vám mohlo stát, že vám vaši reklamaci v servisu neuznají.

Záruční servis Elektrolux

V České republice je povinná záruční doba 24 měsíců. Po zakoupení nového zboží v prodejnách Elektrolux se můžete v této době kdykoliv obrátit na oficiální servis a požádat o opravu vašeho zboží. Pro uznání bezplatné reklamace budete potřebovat doklad o koupi zboží. Proto doklad nevyhazujte ihned jak vyjdete z Elektroluxu ale schovejte si ho do speciální složky.

Pozáruční servis Elektrolux

Po uplynutí zákonné lhůty 24 měsíců vám bude také poskytnut servis výrobků Elektrolux. Nyní si ale budete muset opravu zboží zaplatit. Můžete se ale rozhodnou do jakého servisu porouchanou ledničku nebo troubu umístíte. Protože již nemůžete přijít o bezplatný servis díky.

Kontaktní údaje

Hlavní servisní středisko Elektrolux naleznete na adrese:

Budějovická 3
140 00. Praha 4

Bezplatná linka: 800 160 016
Tel.: 261 302 111

Další kontaktní údaje na autorizované servisní střediska Elektrolux naleznete zde.


Elektrolux

O stránkách

Internetový obchod prodejte elektroniky Elektrolux najdete na oficiálních stránkách www.electrolux.cz, kde můžete také zakoupit veškerou bílou techniku nejen do kuchyně ale celé domácnosti.

Elektrolux

Firma Elektrolux se stala stejně jako firma Elektroworld předním prodejcem domácí elektroniky. Elektrolux se ale více specializuje na tzv. bílé zboží jako jsou pračky, myčky, sporáky a pod. Jestli tedy vybavujete novou kuchyň, určitě…

Servis Elektrolux

Jakožto každý výrobce elektroniky, poskytuje i firma Elektrolux odborný servis. Pokud se vám zakoupené zboží porouchá,…