Vysavače Elektrolux

Společnost Elektrolux vyrábí celou řadu vysavačů. Od jednoduchých ručních aku vysavačů až po velké centrální vysavače určené pro montáž přímo do stěn domu. Ke všem těmto vysavačům navíc poskytuje AEG Elektrolux kvalitní záruční i pozáruční servis, i dostatek náhradních dílů nejčastěji ve formě sáčků.

Typy vysavačů Elektrolux

Několik příkladů nejžádanějších vysavačů:

  • Ruční vysavače nebo-li aku vysavače - Malé vysavače poháněné baterií, kterými můžete pohotově vysát nečistoty kdekoliv v domě. V době klidu se tyto vysavače dobijí ve své dokovací stanici.

  • Centrální vysavače - Musí být instalovány přímo do zdi vašeho domu, který pro použití centrálních vysavačů musí být uzpůsoben.

  • Tyčové vysavače - Jsou klasické podlahové vysavače. Mohou se dále dělit na bezsáčkové, vodní vysavače ale i parní vysavače.

  • Robotické vysavače - Jsou nejmodernějším trendem současnosti. Umožní vám vysát celý byt například v době kdy jste v práci. A to bez jakékoliv vaší pomoci.

Nejžádanější modely vysavačů Elektrolux

Mezi nejvíce prodávané modely vysavačů rozhodně patří tyto modely:

  • Elektrolux Z8810 Ultraone

  • Elektrolux Z7520 Clario

  • Electrolux ZE310 Ergo

Koupí některého z těchto výrobků určitě neprohloupíte. Oficiální nabídku vysavačů najdete na stránkách www.electrolux.cz.


Elektrolux

O stránkách

Internetový obchod prodejte elektroniky Elektrolux najdete na oficiálních stránkách www.electrolux.cz, kde můžete také zakoupit veškerou bílou techniku nejen do kuchyně ale celé domácnosti.

Elektrolux

Firma Elektrolux se stala stejně jako firma Elektroworld předním prodejcem domácí elektroniky. Elektrolux se ale více specializuje na tzv. bílé zboží jako jsou pračky, myčky, sporáky a pod. Jestli tedy vybavujete novou kuchyň, určitě…

Vysavače Elektrolux

Společnost Elektrolux vyrábí celou řadu vysavačů. Od jednoduchých ručních aku vysavačů až po velké centrální vysavače…