AEG Elektrolux

Značka AEG Elektrolux je jedním z mnoha obchodních názvů, pod kterým prodává své výrobky firma Elektrolux. Přesněji se jedná o německou dceřinou firmu, která je ale známá i u nás. Její výrobky se nijak výrazně neliší od klasické nabídky bílého zboží od Elektroluxu. Proto je naprosto jedno, jestli nakoupíte zboží v prodejně Elektrolux nebo AEG Elektrolux. Vždy dostanete kvalitní výrobky za rozumnou cenu.

Sortiment AEG Elektrolux

Jak už bylo řečeno, tak sortiment zboží firmy AEG Elektrolux je téměř totožný s tím, který se prodává v prodejnách Elektrolux. Cenově se zboží zde prodávané také naprosto shoduje. Výjimky mohou tvořit akční produkty, které jsou uváděny pod určitou značkou.

Můžete zde tedy koupit celou řadu elektrospotřebičů do kuchyně jako jsou ledničky, chladničky, trouby, myčky, vysavače a pračky. Firma AEG vám zajisté pomůže i s novým designem vaši kuchyně. Neváhejte se tedy svěřit do rukou odborníků. Více na www.aeg-electrolux.cz.


Elektrolux

O stránkách

Internetový obchod prodejte elektroniky Elektrolux najdete na oficiálních stránkách www.electrolux.cz, kde můžete také zakoupit veškerou bílou techniku nejen do kuchyně ale celé domácnosti.

Elektrolux

Firma Elektrolux se stala stejně jako firma Elektroworld předním prodejcem domácí elektroniky. Elektrolux se ale více specializuje na tzv. bílé zboží jako jsou pračky, myčky, sporáky a pod. Jestli tedy vybavujete novou kuchyň, určitě…

AEG Elektrolux

Značka AEG Elektrolux je jedním z mnoha obchodních názvů, pod kterým prodává své výrobky firma Elektrolux. Přesněji se…